image001
image003
image005
image007
image009
image011
image013
image015
image017
image020
01/10 
start stop bwd fwd

نانو فاگر
فرمولاسیون قارچکش جهت استفاده با سیستم الکتروفاگر

یکی از راهکارهای موثر جهت کنترل بیماریهای پس از برداشت و مقابله با عوارض فیزیولژیک، استفاده از دستگاه الکتروفاگر (دودساز الکتریکی) می باشد. دستگاه فاگر مواد قارچکش بیولوژیک را به ذرات بسیار کوچک (کمتر از 100 نانومتر) تبدیل می نماید و با استفاده از مقادیر بسیار کمِ قارچکش، فضای زیادی را تیمار می کند. هر چه اندازه ذرات کوچکتر باشد، قدرت نفوذپذیری قارچکش بیشتر شده و عملکرد موثرتری دارد.

مخلوط قارچکش BIOX C
این مخلوط شامل روغن میخک خالص می باشد و برای ضدعفونی اتاقهای خالی سردخانه و انبار و میوه هایی نظیر سیب، کیوی و انار مورد استفاده قرار می گیرد. مقدار مصرف مواد ضدعفونی کننده به حجم سالن سردخانه و مقدار تناژ میوه بستگی دارد.

مخلوط قارچکش XEDA A
این مخلوط شامل روغن میخک خالص و ماده طبیعی کاروُن (یکی از مشتقات روغن نعنا) می باشد و برای ضدعفونی اتاقهای سردخانه و میو ه موجود در این اتاقها مورد استفاده قرار می گیرد. این مخلوط جهت کنترل بیماریهای پس از برداشت در سردخانه های انار، سیب، کیوی، هلو، شلیل، گیلاس، انگور و گلابی مورد استفاده قرار می گیرد. مقدار مصرف مواد ضدعفونی کننده به حجم سالن سردخانه و مقدار تناژ میوه بستگی دارد.

مخلوط قارچکش XEDAMATE 60
این مخلوط شامل روغن میخک خالص، منتول (یکی از مشتقات روغن نعنا) و ماده CIPC می باشد و برای ضدجوانه زنی سیب زمینی در سردخانه و انبار مورد استفاده قرار می گیرد. مقدار مصرف مواد ضدعفونی کننده به حجم سالن سردخانه و مقدار تناژ میوه بستگی دارد.

1
2
image022
image024
image026
image028
image030
1/7 
start stop bwd fwd

فرمولاسیون قارچکش جهت سیستم گرما درمانی

امروزه تیمار آب گرم یا گرما درمانی یکی از موثرترین روشها جهت کنترل بیماریهای پس از برداشت میوه می باشد. شستشوی میوه ها در زیر دوش آب گرم با دمای 42 الی 50 درجه سانتیگراد به مدت 1 الی 2 دقیقه موجب از بین رفتن اسپورهای کپکها و لاروهای حشرات می شود. میوه در واکنش به آب گرم ماده طبیعی فیتولکسین را تولید می کند که میوه را در برابر عوامل بیماریزای خارجی مقاوم می سازد. از طرفی دیگر در صورت استفاده از قارچکش، میزان نفوذ قارچکش زیادتر شده و در نتیجه عملکرد قارچکش نسبت به حالت عادی تا دو برابر افزایش می یابد.

image032
image034
image032
image034
1/2 
start stop bwd fwd

قارچکش ها و محلولهای ضد عفونی

مخلوط قارچکش XEDAMIX 1
کمپانی فرانسوی XEDA جهت افزایش راندمان گرمادرمانی و یا شستشوی مرکبات، مخلوطی از موثرترین قارچکشهای بیولوژیک را جهت کنترل بیماریهای پس ازبرداشت مرکبات تولید نموده است. با استفاده از این مخلوط نیازی به استفاده از واکس انباری نمی باشد.

 

 

 

 

مخلوط قارچکش

XEDAMIX 3
کمپانی فرانسوی XEDA جهت افزایش راندمان گرمادرمانی و واکسینگ، مخلوطی از قارچکشهای بیولوژیک با غلظت بالاتر را به عنوان مکمل قارچکشهای موجود در واکس انباری تولید نموده است. این مخلوط بهترین کارایی را در کنترل بیماریها و عوارض فیزیولوژیک نظیر سرمازدگی و پیری مرکبات ایفا می کند.

 

 

 

 

 

image038
image040
image042
1/3 
start stop bwd fwd

محلول ضدعفونی کننده SANIXEDA
این محلول شامل سیلیس و پرکلرین می باشد و با استفاده از سمپاش جهت ضدغفونی سطوح انبار و خطوط سورت و بسته بندی میوه مورد استفاده قرار می گیرد. فرمولاسیون این ماده به نحوی صورت می پذیرد که 30 ثانیه پس از تماس سطحی تجزیه می شود و هیچگونه آلودگی زیست محیطی ندارد. این محلول برای ضد عفونی میوه توصیه نمی شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

محلول شوینده و ضدعفونی کننده XEDAPRIL

این محلول شامل سیلیس، پرکلرین و مواد دترجنت می باشد و در وان شستشو و دستگاه کف ساز جهت ضدغفونی و تمیز کردن میوه مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از محلول پوشش واکس بهتر صورت گرفته و بسیاری از عوامل بیماریزا حذف می شوند و در نتیجه مصرف قارچکش کاهش می یابد.

 

 

 

 

 

 

تکنولوژی NanoVap

در این فناوری مقادیر بسیار اندک قارچکش ارگانیک کاروُن و منتول در کپسولهای 50 الی 85 نانومتری بسته بندی می شوند و با ترکیدن این کپسولهای نانویی، ماده قارچکش در محیط انبار یا سردخانه رها می شود. با استفاده از نانوتکنولوژی میزان مصرف مواد قارچکش بسیار کاهش یافته و راندمان ضد عفونی افزایش می یابد.

 

 

 

 

 

 

 

1397 © کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت دانش میوه خاور میانه می باشد.

 تهران، بلوار آفریقا، تقاطع ظفر، برج پم، طبقه 3، واحد 2، کد پستی: 1968634111

تلفن: ۸۸۸۸۶۰۰۱